ერთ-ერთი ყველაზე ცნობილი ქართველია, რომელმაც კარიერა საქართველოში დაიწყო. 2008 წელს  მოიპოვა „ვიცე მის საქართველოს“ ტიტული. ამავე წელს გაემგზავრა მალაიზიაში გამართულ საერთაშორისო კონკურსზე „მის ტურიზმი 2008“ და გახდა „მის პერსონა“. 2010 წელს Georgian fashion week-ზე მისი სილამაზით დაინტერესდა ფრანგული მოდის სააგენტო „ელისე“ და ერთ წლიანი კონტრაქტით მიიწვიეს პარიზში. 24 წლის ასაკში მოდელი Christian Dior-ის პარფიუმის ერთ-ერთი სახე გახდა. ქართველო მოდელი სხვა ცნობილი სამოდელო სახლების ჩვენებებზეც  ვიხილეთ : Chanel, Dior, Yves Saint Loren, Balmain.
თათია ახალაია
თათია ახალია ქართველი ტოპ მოდელია, რომელსაც დიდი წარმატება აქვს მსოფლიოს მაღალ მოდაში.  2015 წელს გაიმარჯვა საერთაშორისო სამოდელო კონკურსში Elite Model Look Georgia 2015. ამჟამად მონაწილეობს პარიზის მაღალი მოდის კვირეულზე Fall/Winter 2018 Haute Couture show in Paris. გასულ წელს  ვიხილეთ ისეთი ცნობილი ბრენდების ჩვენებებზე  როგორიცაა DOLCE & GABBANA, Roberto Cavalli, Emilio Pucci, HERMES, MIU-MIU, Ulyana Sergeenko, Stella Jean, Narciso Rodriguez, Kate Spade, Jonathan Saundersდა Grey Jason Wu. რაც შეეხება Milan Fashion Week-ს თათია Roberto Cavalli-ის, Aigner-ისა და Laura Biagiotti ჩვენებაზე გამოჩნდა.
თაკო ნაცვლიშვილი
კარიერა 14 წლის ასაკში დაიწყო. 2016 წელს არმანის Armani Collezion-ის სახე გახდა . თაკო ვიხილეთ ისეთი ცნობილი ბრენდების ჩვენებებზე როგორიცაა Versace, Giorgio Armani, Dolce & Gabbana, Elie Saab, Christian Dior, Yohji Yamamoto, Ermanno Scervino, Moncler, AntonioBerardi, Roland Mouret, ZUHAIR MURAD, Ralph & Russo. თაკო ასევე მონაწილეობდა Victorias”ssecret-ის ქასთინგში, თუმცა სამწუხაროდ ქართველი მოდელი შოუზე ვერ მოხვდა. ის ბოლო დროის ყველაზე პერსპექტიული ქართველი მოდელია.
მარიამ(მარიშა) ურუშაძე
ქართველი მოდელი მსოფლიოს ყურადღების ცენტრში მუდმივად ექცევა.  მარიშას დებიუტი UlyanaSergeenko-ს ჩვენებაზე შედგა. 2016 წელს ფრანგული წამყვანი ბრენდის Chloe-ს ხაზის See by Chloe-ს სარეკლამო კამპანიაში გადაიღეს. მარიშა ასევე “გუჩის“ სამოდელო სახლის ექსკლუზიური მოდელი გახდა. ცოტა ხნის წინ მსოფლიოს ყველაზე პოპულარული სამოდელო სააგენტოს “Hollywood Model Management-ის” რჩეული გახდა.  ის ასევე ვიხილეთ შემდეგი ცნობილი ბრენდების ჩვენებზე- GIVENCHY, ELLE, MARGIELA, DIESEL.
ანა შელია
სამოდელო კარიერა 14 წლიდან დაიწყო TbilisiFashion Week-ზე, შემდეგ კი თურქულ სამოდელო სააგენტოსთან Option Model Managementორწლიანი კონტრაქტი გააფორმა. თანამშრომლობდა ბრენდთან Mango, დიზაინერებთან ზუჰაირ მურადთან, მარკ ბაუერთან, ვალენტინ იუდაშკინთან. ის წარდგა მოდის კვირეულებზე მილანში,პარიზსა და თბილისში. 2016 წელს პარიზის მოდის კვირეულზე ფრანგული ბრენდი Etam-ის ჩვენებაშიმიიღო მონაწილეობა. 2017 წელს კი ანა ვიხილეთ Ralph & Russo ჩვენებაში.